Marki własne perfum
City Cosmetics producent perfum
Chcesz stworzyć własną markę perfumeryjną od podstaw?

A może posiadasz gotowy projekt i szukasz rzetelnego podwykonawcy?

Chętnie pomożemy.

Marki własne

Mamy bardzo bogate doświadczenie w produkcji marek własnych. Do tej pory zrealizowaliśmy dziesiątki projektów perfumeryjnych, które są sprzedawane na całym świecie. Współpracujemy z markami zarówno mniejszymi (również nowymi na rynku), jak i z większymi, mocno rozpoznawalnymi brandami.

Obsługa całościowa


Perfumy pod własną marką to nie tylko zapach. To także oprawa wizualna – flakon, nasadka, opakowanie zewnętrzne oraz kwestie prawne – zgodność z wymogami i opracowanie odpowiedniej dokumentacji.


Jeżeli zdecydujesz się na tę formę współpracy – przejdziemy z Tobą przez cały proces krok po kroku, następnie zajmiemy się produkcją, zapewnimy zgodność z normami i dostarczymy Ci perfumy gotowe do sprzedaży.


Usługi konfekcjonowania

 

Możesz też przyjść do nas z gotowym projektem, który my zrealizujemy (produkcja, napełnianie, konfekcjonowanie).  Możemy również zakupić komponenty i/lub negocjować w Twoim imieniu z dostawcami.

 

Mamy wdrożony system GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym na kompleksową obsługę projektu (w tym etykieciarka i foliarka ze zgrzewem punktowym).


Dowiedz się więcej o markach własnych.

Temat produkcji private label jest dla nas bardzo ważny. 

Dlatego stworzyliśmy osobną stronę internetową, które jest poświęcona właśnie markom własnym.

AromaPartners producent perfum
kliknij i odwiedź AromaPartners.eu

 

Na stronie AromaPartners.eu dowiesz się jakie są poszczególne etapy produkcji perfum, zapoznasz się z obszernym działem FAQ (najczęściej zadawanych pytań) oraz będziesz miał dostęp do wielu artykułów na blogu omawiających zagadnienia związane m.in. z tworzeniem perfum, trendami czy aktualną legislacją.